В якості світловипромінюючих елементів AMOLED використовуються органічні світлодіоди, а для їх управління береться активна матриця з тонкоплівкових транзисторів (TFT). Завдяки яскравості, AMOLED-дисплеї чудово підходять для використання в тачскринах (нині використовується просунута версія Super AMOLED). Однак така технологія має свої недоліки: неможливо створити дисплей великого розміру за розумні гроші, а також незбалансованість кольорів.
Вже не перший рік деякі флагманські смартфони використовують замість LCD-панелей технологію AMOLED. Провідні виробники відзначають, що вона дозволяє не тільки поліпшити якість картинки, що передається, але і дуже істотно підвищити час автономної роботи пристроїв. Взяти хоча б компанію Samsung, яка на базі AMOLED-технологій інтегрує у своїх пристроях функцію Always-On Display. Завдяки їй деякі елементи, що відображаються на екрані, тепер абсолютно не споживають енергію батареї.
Технологія AMOLED все активніше починає використовуватися в різних пристроях. Її нерідко можна зустріти в сучасних телефонах, лептопах, смарт-годинниках і навіть телевізорах. Зростаючий попит, своєю чергою, рано чи пізно знижує вартість виробництва AMOLED-панелей. Нещодавно стало відомо, що виробництво AMOLED-дисплеїв тепер обходиться навіть дешевше, ніж виробництво LCD-панелей.
Аналітична компанія IHS Technology у своєму останньому звіті вказує, що вартість виробництва LTPS LCD- та AMOLED-дисплеїв для 5-дюймових Full HD-пристроїв у першому кварталі цього року склала 14,6 та 14,3 долара відповідно. І це перший випадок в історії, коли технологія AMOLED почала обходитися у виробництві дешевше, ніж технологія LCD.
Фірма GSM Сервіс виконує заміну дисплеїв AMOLED у Полтаві.
Скло чи гідроплівка? Який спосіб захисту ефективніший? Давайте розбиратися.
До нас у фірму звернулися клієнти із проханням відремонтувати телефон Samsung A536
Відповіді на питання щодо діагностики мобільних телефонів
Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для з'ясування питань, що Вас цікавлять.